More Website Templates @ TemplateMonster.com - February 10, 2014!

NAD JEZIOREM GARDA

                 Jezioro Garda jest najpiękniejszym i największym jeziorem we Włoszech, położo-nym w malowniczych i pełnych słońca górach. Woda w Jeziorze Garda należy do najczyst-szych spośród wszystkich włoskich jezior, a jej kolor przypomina wodę Adriatyku. Wokół jeziora położonych jest kilkanaście typowo włoskich, romantycznych miasteczek z wąski-mi uliczkami, tarasami widokowymi na góry i jezioro i prawdziwie włoskimi restauracja-mi. Jezioro Garda swoja popularność zawdzięcza nie tylko malowniczym widokom i czy-stej wodzie, ale też klimatowi, który sprzyja wakacyjnej turystyce. Mimo bliskości gór miesiące wakacyjne są upalne, a woda w jeziorze zachęca do kąpieli. Turyści zachwyceni są także lokalnymi mieszkańcami, którzy są bardzo gościnni i życzliwi.

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień - wyjazd z Polski w godzinach popołudniowo wieczornych. Przejazd tranzytem przez Czechy, Austrię do Włoch.
2 dzień - przyjazd do miasta Sirmione. Zwiedzanie starówki. Czas wolny na indywidualny spacer. Przejazd do Hotelu, zakwaterowanie na 3 noclegi, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień - śniadanie, wyjazd na zwiedzanie miasteczek położonych wokół Jeziora Garda: Riva del Garda, Limone, Salo`. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
4 dzień - śniadanie, przejazd do Malcesine - wjazd kolejką na Monte Baldo skąd roztacza się wspaniała panorama na jezioro Następnie przejazd do Bardolino możliwość degustacji lokalnych win. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
5 dzień - śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do miasta Bassano del Grappa - spacerowe zwiedzanie misteczka z możliwością zakupu lokalnych produktów. Popołudniem wyjazd tranzytowy w kierunku Polski.
6 dzień - Przyjazd do Polski w godzinach południowych. Zakończenie imprezy.

cena 1300 zł/osoby

 

Termin: 28 kwie. - 03 maj 2017

inne terminy do ustalenia

 

Świadczenia zawarte w cenie

- Transport: komfortowy autokar wyposażony m.in. w klimatyzację,
   barek, WC, video,
- Zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2-, 3-os.
  z łazienkami, w tym:
- Wyżywienie: 3 śniadania (wzmocnione nie kontynentalne),
 ..3 obiadokolacje,
- Realizacja programu,
- Opieka licencjonowanego pilota wycieczek,
- Ubezpieczenie KL (Koszty Leczenia) i NNW (Nast. Nieszczęśliwych
   Wypadków)

Dodatkowo:

 przewodnicy lokalni, taxy klimatyczne w hotelach, wejściówki
 oraz zestawy audio - 50 euro
płatne w trakcie imprezy u pilota.

g