More Website Templates @ TemplateMonster.com - February 10, 2014!

O NAS...

              AMBIENTE TRAVEL to bezpośredni organizator imprez turystycznych do Włoch. Dzięki wyspecjalizowanemu zapleczu oraz doświadczonej kadry na rynku turystycznym działamy zarówno jako piloci wycieczek oraz jako organizator licznych imprez turystycznych. Głównie specjalizujemy się w wyjazdach studyjnych, grupowych i zorganizowanych. Naszym głównym kierunkiem jest basen morza śródziemnego a w szczególności Italia, gdzie współpracujemy z naszymi kontrahentami. To właśnie tu organizujemy nasze wyprawy, które projektowane są przez naszych specjalistów z Włoch i konsultowane z naszymi klientami w aspekcie potrzeb. Zawsze zmierzamy do tego, aby nasz produkt był zgodny z oczekiwaniami i mogło się o nim powiedzieć, że jest „uszyty na miarę”.

 Posiadamy wiele sprawdzonych, realizowanych na bieżąco projektów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Są to między innymi wyjazdy wypoczynkowe - objazdowe ale również pielgrzymki połączone z wypoczynkiem i dzięki, którym każdy może oderwać się choć na chwilę od rzeczywistości dnia codziennego.

                   Nasze przedsięwzięcia realizujemy z dużą starannością z naciskiem na zadowolenie grupy a w szczególności na jej bezpieczeństwo. W tym zakresie współpracujemy z profesjonalistami zarówno w dziedzinie międzynarodowego transportu turystycznego jak i wyspecjalizowaną kadrą pilotów i rezydentów.

Misją naszej firmy jest

„ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW

- NASZYM SUKCESEM”.

Zapraszamy do współpracy z nami

Pozdrawiamy

ZESPÓŁ

AMBIENTE TRAVEL

KONTAKT

 

telefon biuro: +48 666 472 029

#Już dziś umów się na spotkanie z nami aby omówić SWOJĄ indywidualną ofertę

e-mail: biuro@ambiente-travel.com  (imprezy turystyczne)

e-mail: pilot.italiaa@gmail.com  (usługi pilockie) - Andrzej

a