More Website Templates @ TemplateMonster.com - February 10, 2014!

MONTE BIANCO

                 Italia, to kraj niezliczonych atrakcji turystycznych zarówno tych historycznych, po dawnych cywilizacjach oraz tych przyrodniczych. To tu występują wspaniałe o czystej wo-dzie jeziora w większości polodowcowe. Najpopularniejsze z nich jezioro Garda położone w części północnej. Jest ulokowane częściowo w regionie Trento Alto Adige i Veneto. Należy również zwrócić uwagę na jezioro Como oraz Maggiore. I tak przesuwając się ku zachodowi docieramy w pasma Alp z masywem Monte Bianco. Szczyt ten położony jest po obu stronach granicy francusko-włoskiej. 17 km na północny wschód od szczytu znajduje się trójstyk granic Francji, Włoch i Szwajcarii. Natomiast 60 km na północ od szczytu znajduje się Jezioro Genewskie....

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień - wyjazd z Polski w godzinach popołudniowo wieczornych. Przejazd tranzytem przez Czechy, Austrię do Włoch.
2 dzień - przyjazd do miasteczka Sirmione położonego nad Jeziorem Garda. Spacer, zwiedzanie, odpoczynek. Następnie przejazd do hotelu - zakwaterowanie - obiadokolacja - nocleg.
3 dzień - śniadanie, przejazd do miasteczka Como położonego nad jeziorem o tej samej nazwie. Zwiedzanie miasteczka, wjazd kolejką na punkt widokowy. Następnie przejazd do Bellagio nad jeziorem Como zwanego perłą jeziora Como. Późnym popołudniem przejazd do hotelu - zakwaterowanie - nocleg.
4 dzień - śniadanie, przejazd do Courmayeur gdzie znajduje się dolna stacja kolejki na Monte Bianco. Wjazd na taras widokowy i do schroniska znajdującego się pod szczytem Monte Bianco. Następnie przejazd do doliny Cogne skąd rozpościera się widok na pobliskie lodowce. Wieczorem przejazd do hotelu, obiadokolacja - nocleg
5 dzień - śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do miasteczka Stresa nad jeziorem Maggiore, rejs na Isola Bella - pobyt - spacer. Następnie przejazd do miasteczka Sarnico nad jeziorem d`Iseo. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu - obiadokolacja - nocleg.
6 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, pobyt nad jeziorem d`Iseo. Po-południem wyjazd w kierunku Polski.
7 dzień - Przyjazd do Polski w godzinach południowych. Zakończenie imprezy.

cena 1600 zł/osoby

 

Termin:

terminy do ustalenia

 

Świadczenia zawarte w cenie

- Transport: komfortowy autokar wyposażony m.in. w klimatyzację,
   barek, WC, video,
- Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2-, 3-os.
  z łazienkami, w tym:
- Wyżywienie: 4 śniadania (wzmocnione nie kontynentalne),
 ..4 obiadokolacje,
- Realizacja programu,
- Opieka licencjonowanego pilota wycieczek,
- Ubezpieczenie KL (Koszty Leczenia) i NNW (Nast. Nieszczęśliwych
   Wypadków)

Dodatkowo:

 przewodnicy lokalni, taxy klimatyczne w hotelach, wejściówki
 oraz zestawy audio - 50 euro
płatne w trakcie imprezy u pilota.

f