More Website Templates @ TemplateMonster.com - February 10, 2014!

ADRIATIC TOUR

                 Wraz z Włoskim armatorem zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego najnowszego projektu autorskiego, połączenia dwóch klejnotów w Basenie Morza Śródziemnego - Chorwacji i Italii.
                 Niniejszy program dedykowany jest Wszystkim tym, którzy chcą poznać te wspaniałe rejony Europy a przy okazji doznać niesamowitych wrażeń podczas rejsu przez Adriatyk. 

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień -  wyjazd  z kraju w godzinach późno popołudniowych przez , Austrię, Słowenię do Chorwacji

.
2 dzień - przyjazd do ZADARU  portowego miasta położonego nad Adriatykiem w Chorwacji. Spacerowe zwiedzanie miasta. Następnie dalsza podróż do hotelu w okolicach Splitu. Zakwaterowanie w hotelu  (2 noclegi) - obiadokolacja - nocleg.

3 dzień
- śniadanie - wyjazd do TROGIRU a następnie do SPLITU. Obydwa miasta zwiedzamy z przewodnikiem lokalnym. Po południu powrót do hotelu  - odpoczynek na plaży. Obiadokolacja - nocleg.
 

4 dzień -
śniadanie - zwiedzanie okolic - czas wolny nad morzem.  Późnym popołudniem obiadokolacja i wieczorem zaokrętowanie na promie w porcie w Splicie - nocny rejs przez Adriatyk do miasta portowego Ancona w Italii

5 dzień
- w godzinach porannych śniadanie - przybicie do portu w ANCONIE  - kontynuacja podróży - kierunek FLORENCJA - zwiedzamy jedno z najpiękniejszych miast świata, kolebka renesansu i wielkich artystów, miasto rodziny Medyceuszy . Całodzienne zwiedzanie i czas wolny. Wieczorem przejazd do hotelu. Zakwaterowanie (1 nocleg) - obiadokolacja - nocleg.

6 dzień
-  Śniadanie - następnie – przejazd do BOLONII a następnie do WERONY. Te dwa włoskie miasta tworzą wrażenie, które nie sposób pominąć milczeniem. Pierwsze BOLONIA to miasto uniwersyteckie i słynące z niesamowitych śródziemnomorskich smaków to drugie WERONA to miasto Romea i Julii, miasto muzyki w słynnej Arenie...miasto romantyków. Wieczorem przejazd do hotelu. Zakwaterowanie (1 nocleg) - obiadokolacja – nocleg
 

7 dzień
- śniadanie - wykwaterowanie z hotelu - przejazd do SIRMIONE - miasteczka nad jeziorem Garda. Spacerowe zwiedzanie - czas na espresso. W godzinach popołudniowych przejazd transferowy do Polski.
 

8 dzień
- przyjazd do kraju. Zakończenie imprezy.

 


s

cena od 2000 zł/osoby

TERMIN:

do ustalenia

Świadczenia zawarte w cenie

- Transport: komfortowy autokar wyposażony m.in. w klimatyzację,
   barek, WC, DVD,
- Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2-, 3-os z łazienkami. oraz jeden nocleg na promie (fotele lotnicze na pokładzie)
 
- Wyżywienie: 5 śniadań , 5 obiadokolacji,
 
- Opieka licencjonowanego pilota wycieczek,
- Ubezpieczenie KL (Koszty Leczenia) ; NNW (Nast. Nieszczęśliwych
   Wypadków); bagaż
-

Dodatkowo:

 przewodnicy lokalni, taxy klimatyczne w hotelach, wejściówki oraz zestawy audio - 50 euro
płatne w trakcie imprezy u pilota.