More Website Templates @ TemplateMonster.com - February 10, 2014!

CHORWACJA -ITALIA

                 Wraz z Włoskim armatorem zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego najnowszego projektu, połączenia dwóch klejnotów w Basenie Morza Śródziemnego - Chorwacji i Italii.
                 Niniejszy program dedykowany jest Wszystkim tym, którzy chcą poznać te wspaniałe rejony Europy a przy okazji doznać niesamowitych wrażeń podczas rejsu przez Adriatyk. 

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień - wyjazd z Polski w godzinach popołudniowo wieczornych. Przejazd tranzytem przez Czechy, Austrię do Włoch.

2 dzień - przyjazd do Triestu miasta portowego w północnej części Italii. Tereny dzisiejszego Triestu w starożytności zamieszkane były przez Iliryjskich Wenetów. W roku 177 p.n.e. te tereny opanowali Rzymianie Miasto otrzymało prawa kolonii rzymskiej przez samego Juliusza Cezara. Zwiedzanie miasta - czas wolny. Następnie przejazd do hotelu - zakwaterowanie -na Riwierze Makarskiej na 2 noce  obiadokolacja - nocleg.

3 dzień - śniadanie - odpoczynek - całodzienne plażowanie-
Wieczorem  obiadokolacja - nocleg.

4 dzień - śniadanie - wyjazd do miasta Split. Pierwotnie na tych terenach znajdowała się osada Greków. Rzymianie zmienili nazwę na Spalatum, a w latach 295 - 305 cesarz Dioklecjan zbudował tam swoją rezydencję. W 395 Spalatum znalazła się na terenie Bizancjum. Spacerowe zwiedzanie miasta.. Wieczorem zaokrętowanie i całonocny rejs do Itali do Ancony.

5 dzień - śniadanie - przejazd do San Marino a następnie do Bolonii. Późnym wieczorem przejazd do hotelu - zakwaterowanie na 2 noclegi - obiadokolacja - nocleg.

6 dzień - śniadanie - przejazd na zwiedzanie miasteczek znajdujących się nad jeziorem Garda - SIRMIONE i LIMONE. Czas wolny na popołudniowe espresso. Wieczorem powrót do hotelu - obiadokolacja - nocleg.

7 dzień - śniadanie - wykwaterowanie - przejazd do Werony. Zwiedzanie miasta. W godzinach popołudniowych przejazd tranzytowy do Polski.

8 dzień - przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych - zakończenie imprezy.

a

cena od 1400 zł/osoby

TERMIN: 02 - 09 wrzesień 2017

26 kwiecień - 03 maj 2018 - zapisy trwają

Świadczenia zawarte w cenie

- Transport: komfortowy autokar wyposażony m.in. w klimatyzację,
   barek, WC, DVD,
- Zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-, 3-os z łazienkami. w tym jeden nocleg na promie (fotele na pokładzie)
 
- Wyżywienie: 5 śniadań ,
 ..4 obiadokolacje,
 
- Opieka licencjonowanego pilota wycieczek,
- Ubezpieczenie KL (Koszty Leczenia) ; NNW (Nast. Nieszczęśliwych
   Wypadków); OC oraz bagaż
- Poczęstunek kawowy oraz herbata na pokładzie autokaru i coś słodkiego - GRATIS

Dodatkowo (obowiązkowo)

 przewodnicy lokalni, taxy klimatyczne w hotelach, wejściówki
 oraz zestawy audio -
70  euro płatne w trakcie imprezy u pilota.

c
c